Ga naar de inhoud

Update

Maandag hebben we tegen onze zin in weer een crowdfunding gelanceerd. De video brengt de situatie in beeld. Hij wordt goed bekeken. Al meer dan 70.000 mensen hebben hem voorbij zien komen. Er zijn een hoop donaties binnengekomen. We zitten op het moment van schrijven op 27%. Dit is op onze website te volgen!

De video laat zien hoe het gaat. Niet goed. Omdat we elke paar dagen achteruitgang opmerken, zullen we begin volgende week al naar Spanje vliegen. Langer uitstellen is simpelweg niet mogelijk. Dan zal er weer een ambulance(vlucht) nodig zijn en dat is onbetaalbaar. Het is goedkoper om dan wat langer in Spanje te zijn.

Achter de schermen is er de afgelopen dagen hard gezocht naar de eerst mogelijke operatiedatum en die is gevonden. Op 10 oktober, dat is ongeveer drie weken vanaf nu, zal ik worden geopereerd. Het is een bizarre gedachte dat ik dan alweer op de operatiekamer lig. Weer dat netje aan dat zij een onderbroek noemen en daaroverheen een papieren jurk.

Vandaag zullen wij de aanbetaling doen. Daarvoor hebben we gelukkig precies het geld al verzameld. De rest moet nog. We zitten met zijn allen in een precaire situatie. De operatie zal zo snel mogelijk plaats moeten vinden, maar dat laat weinig tijd over om het financiële plaatje ook rond te krijgen. Daarom wil ik u vragen onze berichten te blijven delen en mee te helpen het bedrag op tijd binnen te krijgen. Alleen redden wij dit niet, maar met z’n allen wel!